Kontakt

Kenneth OlssonKenneth
Tekniker, ägare
0709-122 900
kenneth@rkelteknik.se
Rickard LindströmRickard
Tekniker, ägare
0709-122 901
rickard@rkelteknik.se
Nils-Olof JohanssonNisse
Tekniker
0709-122 902
nisse@rkelteknik.se
Kristin Jakobsson20140623_190105_Android
Ekonomi
0709-122 903
kristin@rkelteknik.se
Henrik BjörklundHenrik
Elektriker
0709-122 904
henrik@rkelteknik.se
Lars-Olof NilssonLasse
Elektriker
0709-122 905
lasse@rkelteknik.se
Bengt LarssonBengt
Elektriker
0709-122 906
bengt@rkelteknik.se
Andreas LarssonAndreas S
Elektriker
0709-122 907
andreas@rkelteknik.se
MarkusMarcus Haglund
Elektriker
0709-122 908
marcus@rkelteknik.se
Fredrik SvelanderFredrik S
Elektriker
0709-122 909
fredrik@rkelteknik.se
Christian StrindebornChristian 320x480
Elektriker
0709-122 910
christian@rkelteknik.se
Jonas ValbergJonas
Elektriker
0709-122 911
jonas@rkelteknik.se
Andreas PetterssonAndreas P
Elektriker
0709-122 912
andreas.pettersson@rkelteknik.se
Dennis ArvidssonDennis
Elektriker
0709-122 913
dennis@rkelteknik.se
Anders Hjalmarssonanders
Projektledare
0709-122 914
anders@rkelteknik.se
Esa KähkönenEsa
Tekniker
0709-122 915
esa@rkelteknik.se
André SaarinenAndré
Elektriker
0709-122 916
andre@rkelteknik.se
Mikael OlssonMikael olsson
Godshantering, mekaniker
0709-122 917
mikael.olsson@rkelteknik.se
Alexander AnderssonAlexander
Elektriker
0709-122 918
alexander@rkelteknik.se
Christoffer EngelinKristoffer
Elektriker
0709-122 919
christoffer@rkelteknik.se
TobbeTobias Olsson
Elektriker
0709-122 920
tobias@rkelteknik.se
Ricky IvarssonRicky
Elektriker
0709-122 921
ricky@rkelteknik.se
Pontus ThorsellPontus Thorsell
Elektriker
0709-122 922
pontus@rkelteknik.se
Bassel Horanybassel
Elektriker
0709-122 923
bassel@rkelteknik.se
RobinRobin Georgoussis
Elektriker
0709-122 924
robin@rkelteknik.se
robertRobert Nylén
AGA depån/Godshantering
0709-122 925
robert@rkelteknik.se
larsLars Tespa
Elektriker
0709-122 926
lars@rkelteknik.se
ludvigLudvig Edvinsson
Elektriker
0709-122 927
ludvig@rkelteknik.se
ErikErik Johansson
Elektriker
0709-122 928
erik@rkelteknik.se
Mats Bäckström
Tekniker
0707-123 167
mats@rkelteknik.se
AGA depånAga-logo-B72D2646F3-seeklogo_com
Försäljning
0709-122 940
aga@rkelteknik.se

Kontakta oss

RK Elteknik AB
Långemyrsvägen 4
451 55 UDDEVALLA

E-post: info@rkelteknik.se
Telefon: 0522-79 000

Installatörsföretagen
Installatörsföretagen

Vi är medlemar i Installatörsföretagen som är en bransch- och arbetsgivarorganisation som representerar 3 800 medlemsföretag. Installatörsföretagen är en del av Svenskt Näringsliv.