Kontakt

Uddevalla

Christian 320x480
Christian Strindeborn
0522-695910
christian@rkelteknik.se
André
André Saarinen
0522-695916
andre@rkelteknik.se
Kenneth
Kenneth Olsson
0522-695900
kenneth@rkelteknik.se
Rickard
Rickard Lindström
0522-695901
rickard@rkelteknik.se

Färgelanda

Henrik
Henrik Björklund
0522-695904
henrik@rkelteknik.se

Mellerud

ingenbild
Henrik Åbom
0522-695920
henrik.abom@rkelteknik.se

Ekonomi

Kristin
Kristin Jakobsson
0522-695903
kristin@rkelteknik.se

Företagsledning

Kenneth
Kenneth Olsson
0522-695900
kenneth@rkelteknik.se
Rickard
Rickard Lindström
0522-695901
rickard@rkelteknik.se

Våra medarbetare

Nisse
Nils-Olof Johansson
0522-695902
nisse@rkelteknik.se
ingenbild
Tobias Staaf
0522-695905
tobias.staaf@rkelteknik.se
Bengt
Bengt Larsson
0522-695906
bengt@rkelteknik.se
Markus
Marcus Haglund
0522-695908
marcus@rkelteknik.se
ingenbild
Janne Swedlund
0522-695909
janne@rkelteknik.se
Jonas
Jonas Valberg
0522-695911
jonas@rkelteknik.se
ingenbild
Joel Larsson
0522-695912
joel@rkelteknik.se
ingenbild
Robin Lindegren
0522-695914
robin.lindegren@rkelteknik.se
Esa
Esa Kähkönen

0522-695915
esa@rkelteknik.se
Mikael olsson
Mikael Olsson
0522-695917
mikael.olsson@rkelteknik.se
Alexander
Alexander Andersson
0522-695918
alexander@rkelteknik.se
Kristoffer
Christoffer Engelin
0522-695919
christoffer@rkelteknik.se
Ricky
Ricky Ivarsson
0522-695921
ricky@rkelteknik.se
Pontus Thorsell
Pontus Thorsell
0522-695922
pontus@rkelteknik.se
ingenbild
Aaron Gotowicki
0522-695923
aaron@rkelteknik.se
Robin
Robin Georgoussis
0522-695924
robin@rkelteknik.se
robert
Robert Nylén
0522-695925
robert@rkelteknik.se
lars
Lars Tespa
0522-695926
lars@rkelteknik.se
ludvig
Ludvig Edvinsson
0522-695927
ludvig@rkelteknik.se
Ove Kinander
Ove Kinander
0706-634 097
ove@rkelteknik.se
Filip Jangestrand
Filip Jangestrand
0522-695930
filip@rkelteknik.se
ingenbild
Dennis Odle
0522-695931
dennis.odle@rkelteknik.se
ingenbild
Mikael Forssén
0522-695932
mikael.forssen@rkelteknik.se
ingenbild
Carlos Engström
0522-695933
carlos@rkelteknik.se
ingenbild
Jonathan Torstensson
0522-695934
jonathan@rkelteknik.se

Mats Bäckström
0707-123 167
mats@rkelteknik.se
Kontakta oss

Uddevalla & Färgelanda

Telefon: 0522-79 000
E-post: info@rkelteknik.se

Mellerud

Telefon: 0530-30 400
E-post: info@rkelteknik.se

Installatörsföretagen
Installatörsföretagen

Vi är medlemar i Installatörsföretagen som är en bransch- och arbetsgivarorganisation som representerar 3 800 medlemsföretag. Installatörsföretagen är en del av Svenskt Näringsliv.